Zeus 1000

Підкоріть верховного бога – Зевса – разом з неймовірним ігровим автоматом Zeus 1000. Проходьте численні місії, дізнавайтеся таємниці, при цьому непогано «заробляючи».

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Zeus 1000 починається з заставки. На ній користувачів зустрічає сам Зевс. Щодо фону – для нього розробники підібрали зображення засніженого Олімпу, що височіє у синьому небі.

Zeus 1000 може похвалитися двома барабанами – великим та стандартним. Власне над другим знаходиться вивіска з назвою, а під ним – «кредитні» панелі та консоль управління.

Символи

Знаки ігрового автомата Zeus 1000 тільки доповнюють загальну тематику. Саме тому на барабанах клієнти побачать: колоду карт, Зевса, різні божественні атрибути, а що головне – бонусні символи.

Ставки і виплати

Особливість Zeus 1000 – у 100 фіксованих платіжних лініях, які активні на двох барабанах одночасно. Приємним доповненням також є 96% коефіцієнт повернення та висока волатильність.

Ціна за кожен спін змінна. Вона коливається в межах 0,01-250 кредитів.

Сума початкового виграшу залежить винятково від комбінації, яка випаде на барабанах. Максимальний «заробіток» становить 500 грн. Це мало, проте його суттєво можуть збільшити:

  1. Фріспіни. З’являються вибірково з додатковим множником виграшу.
  2. Дикий. Змінює символи так, аби активувати найприбутковішу комбінацію.
  3. Скаттер. Приносить множник в х10 та 10 фріспінів.

На превеликий жаль, Zeus 1000 не має джекпоту.

Інші ігрові автомати