Ultra Hot Deluxe

Зараз стане спекотно. А  точніше тоді, коли ви відкриєте ігровий автомат Ultra Hot Deluxe – класику, яка захоплює геймерів вже багато років.

Інтерфейс

Класичні гарячі сімки – що ще можна сказати про слот Ultra Hot Deluxe? Це підтверджує і візуальне оформлення геймплею. Для фону розробники використали язики полум’я, поєднавши основний чорний з кількома відтінками жовтого, багряного, червоного.

Три барабани займають майже половину простору екрану. Над ними буквально палає яскрава вивіска з назвою слота. Щодо кредитних панелей та кнопок управління – вони розташовані знизу.

Символи

Класика прослідковується навіть в оформленні іконок. Чи не найбільше тут фруктів, проте на барабанах також зустрічаються ікси, Бари, сімки та зірки.

Ставки і виплати

Пори малу кількість ліній оплати – лише п’ять фіксованих, Ultra Hot Deluxe тішить клієнтів середньою волатильністю та 96% коефіцієнтом повернення.

Кожен спін платний. Викласти за запуск барабанів доведеться від 5 до 500 кредитів.

Попередній «заробіток» залежить від двох факторів – вартості спіна та отриманої комбінації. Завдяки цьому показники виграшу коливаються від 5 до 75 000 гривень. Додатково їх можуть збільшити:

  1. Множник. Подвоює виграш за умови появи одного фрукта на всіх позиціях. Наприклад, коли випаде дев’ять вишень.
  2. Ризик-гра. Її можна активувати після кожного отриманого виграшу. Аби множити «заробіток» клієнти повинні правильно вгадувати кольори карт.
Інші ігрові автомати