The Money Game

Пориньте у світ фінансових операцій, дорогих костюмів та постійного ризику разом з ігровим автоматом The Money Game. До слова, тут ще можна вигравати чималі суми грошей!

Інтерфейс

Над візуальним оформленням розробники The Money Game не дуже старалися. Тут єдиний фон без яких-небудь обрамлень – лише зелений колір. Ймовірно, це має максимально передати атмосферу багатства, асоціюючись з доларом.

Барабани займають майже половину всього екранного простору. Над ними можна побачити елегантну золоту вивіску з назвою софта. В нижній частині розробники розмістили панелі відображення кредитів та кнопки управління.

Символи

Тут все говорить про багатство, зокрема, й іконки на барабанах. На них представлені гроші різних номіналів та кількості, колода карт, головний персонаж та бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

96% коефіцієнт повернення, середня волатильність і дев’ять варіативних платіжних ліній – доволі непогані дані для «заробітку».

Базові активації барабанів платні. Ціна – в межах 1-900 кредитів.

На початковий виграш в The Money Game впливають вартість спіна й отримана комбінація. Показники виграшу коливаються від 2 до 900 000 гривень!

Додатковий «заробіток» приносять:

  1. Скаттер – він же долар. Запускає 15 фріспінів та х3 множник виграшу.
  2. Дикий – головний персонаж. У пошуках найприбутковіших комбінацій заміняє знаки на барабанах.

От тільки в The Money Game є один суттєвий недолік – відсутність джекпоту.

Інші ігрові автомати