Sizzling Hot Deluxe

Зловіть удачу за хвіст разом з класичними фруктовими сімками в ігровому автоматі Sizzling Hot Deluxe. Приємно проводьте час, при цьому гарно «заробляючи».

Інтерфейс

Загальне оформлення Sizzling Hot Deluxe хоч і яскраве, проте дещо нудне. Для фону розробники вибрали лише два кольори, що розділяють монітор на три зони, – фіолетовий та червоний.

П’ять барабанів займають понад половину екрану. Зверху над ними знаходиться лаконічна вивіска з назвою софта. Знизу можна знайти кнопки управління та «фінансові» панелі.

Символи

Класика і знову класика. Це видно навіть при оформленні іконок. Так, більшість знаків – фрукти, проте є тут і сімки, і зірочки.

Ставки і виплати

П’ять фіксованих ліній відверто розчаровують. Проте азартний геймплей Sizzling Hot Deluxe може похвалитися середньою та високою волатильністю, а також 96% коефіцієнтом повернення.

Кожен спін платний. Цінові показники – від 5 до 500 кредитів.

Щодо виграшів – ніяких розчарувань тут немає. Базова сума залежить від ціни спіна та комбінації, що з’явиться на барабанах. Так, мінімально в Sizzling Hot Deluxe можна «заробити» лише 5 грн, тоді як максимально – 500 000.

Не слід забувати про бонуси:

  1. Ризик-гра. Полягає у вгадуванні кольору карт. Активується лише після вдало спрацьованої ставки.
  2. Скаттер – зірка. Приносить 10 безкоштовних обертань і х10 множник.
Інші ігрові автомати