Rock Climber

Ігровий автомат Rock Climber переносить користувачів у світ льодовиків і вічних морозів. Проте, не потрібно боятися, адже зароблені гроші вартують всіх ризиків.

Інтерфейс

Барабани займають практично весь ігровий простір. Через це тільки незначну частину фону видно користувачам. А саме: льодовик, величезну скелю, мандрівника, який сидить біля багаття.

Під барабанами розташовані кнопки управління. Зверху над ним програмісти розмістили невеликі екрани, що відображають фінансові положення.

Все це оформлено під вид звичайного наземного азартного автомата.

Символи

Знаки повністю відповідають морозній тематиці Rock Climber. Саме тому на барабанах зустрічаються: кирки, шапки, взуття, рюкзаки, захисні елементи, намети, прапорці та сніжинки.

Окремо з'являються спеціальні символи.

Ставки і виплати

Дев'ять змінних платіжних ліній і майже 96% коефіцієнт повернення роблять ігровий автомат Rock Climber вельми привабливим у фінансовому плані.

Геймер самостійно встановлює вартість спіна. Ціна може коливатися від 1 до 900 кредитів.

Що стосується виграшу, він складається з фіксованих і бонусних «заробітків». Перші залежать винятково від зібраних комбінацій та варіюються в розмірі 2-5 000 гривень. На другі впливають:

  1. Джекпот. Незмінний показник в розмірі 500 тисяч гривень.
  2. Спеціальні символи. Надають користувачам фріспіни, множать ставки до х10, а також замінюють знаки на барабанах.
  3. Бонусні ігри. Їх дві: вгадування кольору карт і підйом на скелю. Кожен з сеансів примножує виграш в певному коефіцієнті.
Інші ігрові автомати