Lucky Haunter

Lucky Haunter – чудовий варіант, щоб підзаробити, при цьому відпочиваючи в барі з друзями. Ігровий автомат з перших секунд переносить геймерів в атмосферний паб, де є багато випивки, раків, чипсів. Загалом, це – рай для справжнього чоловіка.

Інтерфейс

Зовні ігровий автомат імітує класичний наземний слот. Майже весь простір екрану займає барабан. Над ним розташовані вивіска з назвою геймплею і панелі, на яких відображаються фінансові показники. Знизу програмісти розмістили консоль управління.

Символи

Всі знаки повністю відповідають загальній тематиці геймплею, ще більше посилюючи атмосферу приємного пабу. На картинках зображені різні алкогольні напої та закуски.

Ставки і виплати

Автомат Lucky Haunter пропонує геймерам дев'ять змінних ліній, майже 96% коефіцієнт повернення і середню волатильність. Це дозволяє спрацьовувати кожному обороту барабанів.

Користувачі можуть самостійно вибирати вартість спіну. Цінові показники коливаються від 1 до 900 кредитів.

Виграш не залежить від вартості спіна. На його розмір впливає винятково зібрана комбінація. Тому, за одне обертання користувач може «підняти» від 2 до 5 000 гривень.

Додатково дозволяють «заробити»:

  1. Джекпот – 500 000 гривень.
  2. Бонусна гра. Полягає у вгадуванні пивних банок. Правильні відповіді дозволяють помножити спрацьовану ставку до х10.
  3. Спеціальний символ. Поява трьох і більше кришечок від скляних банок пива приносить додаткові гроші. Інколи можна виграти до 270 000 гривень.
Інші ігрові автомати