Fruit Cocktail

Фрукти і ще раз фрукти. Ні, це не екзотичний рай, а всього лише ігровий автомат Fruit Cocktail. Класичний слот дозволяє не тільки насолодитися азартом, але також виграти чималі гроші.

Інтерфейс

Fruit Cocktail являє собою класичний фруктовий ігровий автомат. Солодкі плоди присутні винятково на барабанах. Вільний простір виконано в темно-сірому та синьому кольорах.

Сам барабан займає більшу частину екрану. Зверху і знизу є невеликі монітори, які показують всі ставки. Праворуч і ліворуч творці розташували панелі управління.

Символи

Знаки геймплею повністю відповідають тематиці софта. Тут на барабанах зустрічаються: вишні, абрикоси, лимони, яблука, груші, кавуни, а також тропічний коктейль і символ з написом Fruit.

Окремо варто виділити спеціальні пропозиції – дикі, полуницю та інші.

Ставки і виплати

Автомат приємно дивує великим коефіцієнтом повернення – понад 96%. Трохи засмучують лінії виплат, а точніше – їхня кількість – всього дев'ять змінних.

Вартість спіна в автоматі Fruit Cocktail варіюється. Ціна за обертання коливається від 1 до 900 гривень.

Мінімальна сума виграшу визначається зібраними комбінаціями. У цьому сегменті можна отримати від двох до 5 000 кредитів.

Проте це далеко не кінцевий результат. Додатково «заробіток» збільшують:

  1. Один бонусний раунд. З'являється в грі після активації певної кількості платних обертань. Полягає у вгадуванні карт.
  2. Спеціальні пропозиції. Їхня поява призводить до множення виграної суми від х2 до х100, отриманню додаткових фріспінів, заміні символів на барабанах.
  3. Джекпот. Максимальна сума виграшу завжди незмінна – 675 тисяч гривень.
Інші ігрові автомати