Columbus Deluxe

Пориньте у світ морських пригод та неймовірних відкриттів разом з ігровим автоматом Columbus Deluxe. Побувайте в ролі Христофора Колумба, при цьому «заробляючи» чималі гроші.

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Columbus Deluxe відповідає минулим епохам. Для фону розробники поєднали два зображення – дерев’яної палуби та карти з новими, ще ніким не вивченими світами.

П’ять барабанів займають ледь не весь простір екрана. Над ними знаходиться лаконічна вивіска. Знизу – консоль управління та монітори, що відображають кредитні операції.

Символи

На барабанах в Columbus Deluxe можна побачити багато що – колоду карт, головних героїв, атрибути мандрівника, коштовні прикраси, а головне – бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Коефіцієнт повернення в 95%, середній показник волатильності та десять змінних платіжних ліній – доволі гарна фінансова пропозиція від Columbus Deluxe.

За кожен спін геймери змушені платити самотужки від 1 до 1 000 кредитів.

Базовий виграш залежить від отриманої комбінації та початкової ціни запуску барабанів. Мінімальний та максимальний показники – 5 і 500 000 гривень відповідно.

Додатковий «заробіток» приносять такі бонуси:

  1. Ризик-гра. Дозволяє клієнту примножувати виграш, якщо він правильно вгадуватиме кольори карт. Бонус доступний лише після спрацьованої ставки.
  2. Скаттер. Активує 10 фріспінів, кожен з яких має збільшений множник виграшу.
  3. Дикий. Збирає прибуткові комбінації, змінюючи знаки на барабанах.
Інші ігрові автомати