Book of Ra

Дізнайтеся таємниці Стародавнього Єгипту та загробного царства разом з азартним геймплеєм Book of Ra. Проходьте цікаві місії, при цьому непогано «заробляючи».

Інтерфейс

Перша версія легендарного грального автомата оформлена ще з якістю «попередніх поколінь», тому графіка, відверто кажучи, залишає бажати кращого. Попри це інтерфейс переносить користувачів в один з давньоєгипетських храмів з великими колонами, ієрогліфами на стінах та відповідними статуетками.

Барабани займають близько половини всього простору екрану. Над ними гармонійно розташована вивіска з крилами та назвою софта. Знизу знаходяться «кредитні» панелі й консоль управління.

Символи

Іконки Book of Ra виконані в єдиному стилі та повністю відповідають загальній тематиці. На барабанах клієнти побачать і колоду карт, і золоті статуетки, і головних персонажів, а що головне – бонусні символи.

Ставки і виплати

Коефіцієнт повернення у розмірі 95%, середня волатильність та дев’ять змінних ліній оплат – чи не найголовніші пропозиції ігрового автомата Book of Ra.

Кожен запуск барабанів тут платний. Клієнти обирають вартість від 1 до 900 кредитів.

На розмір базового виграшу впливають два чинники – ціна спіна та зібрана комбінація. Саме тому «заробіток» коливається від 5 до 500 000 гривень.

Бонус у грі Book of Ra лише один – скаттер, він же Книга мертвих. Поява символу активує 10 фріспінів та х3 множник.

Що стосується джекпота – його в слоті Book of Ra немає.

Інші ігрові автомати