Book of Ra Deluxe

Завітайте до Древнього Єгипту, постарайтеся розгадати всі таємниці богів та фараонів разом з неймовірним ігровим автоматом Book of Ra Deluxe. До слова, слот дозволяє непогано «заробити».

Інтерфейс

З перших секунд слот Book of Ra Deluxe переносить користувачів у Єгипет. Здалеку на фоні заходу сонця можна побачити кілька величних пірамід.

Левову частку екрану займають барабани. Над ними розробники встановили незвичну вивіску – назву геймплею з крилами. Всі кнопки управління та монітори, що зображують кредитні історії, знаходяться знизу.

Символи

Знаки азартного геймплею Book of Ra Deluxe виконані в єдиному стилі й лише доповнюють загальну тематику гри. Так, на барабанах представлено і колоду карт, і різні атрибути давньоєгипетського життя, і золоті статуетки, і головних персонажів.

Особливо радує наявність бонусних символів.

Ставки і виплати

Майже 97% коефіцієнт повернення, середня та висока волатильності та десять змінних ліній оплати – доволі непогана пропозиція.

За кожен спін геймерам доведеться платити з власної кишені. Цінові показники тут – від 1 до 1 000 кредитів.

На кінцевий виграш в Book of Ra Deluxe впливає кілька факторів:

  1. Отримана комбінація – від 5 до 5 000 гривень.
  2. Ризик-гра. З’являється після вдалого спіна й полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь примножує виграш.
  3. Скаттер та дикий. Перший активує х10 множник та 10 фріспінів, другий заміняє всі знаки на барабанах, збираючи максимально прибуткові комбінації.

Щодо джекпоту, його у грі Book of Ra Deluxe немає. 

Інші ігрові автомати