Bananas Go Bahamas

Запальні банани запрошують на борт, а точніше – на пляж та до моря. Усе це – з дивовижним ігровим автоматом Bananas Go Bahamas.

Інтерфейс

Візуальне оформлення, хоч і намагається передати всю запальну атмосферу літнього свята, потребує більшого. І це в плані заднього фону, а не лише маленької частинки, на якій можна розгледіти банани, що розважаються на гарячому пляжі.

Барабани займають понад половину всього простору. Зверху над ними з тих таки бананів викладена назва софта. «Кредитні» панелі та кнопки керування розташовані в нижній частині.

Символи

Тематичне оформлення виконано гармонійно. Це прослідковується навіть на знаках. Саме тому на барабанах клієнти побачать не лише запальні фрукти та ягоди, але й колоду карт та бонусні знаки.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних платіжних ліній – не такий вже великий показник, яким слід пишатися. Проте ситуацію суттєво покращують середня волатильність та понад 96% коефіцієнт повернення.

Ціна запуску барабанів змінна. Показники коливаються в межах 1-900 кредитів.

На стартовий виграш впливають два фактори – отримана комбінація та попередня ціна спіна. За таких умов мінімальний та максимальний «заробіток» становлять 2 і 900 000 гривень відповідно. Проте додатково цей показник здатні змінити:

  1. Бонусна гра. Її можна вибрати після вдало спрацьованої ставки. Вгадуючи кольори карт, що з’являються на моніторі, геймери додатково примножують виграш в х10.
  2. Дикий. Змінює всі знаки на барабанах.
  3. Скаттер. Активує до 45 фріспінів та х10 множник.

На жаль, джекпот в Bananas Go Bahamas не передбачений.

Інші ігрові автомати