Always Hot

Класика завжди залишається в моді, незалежно від того, скільки їй років. Саме це можна сказати про вже культовий ігровий автомат Always Hot.

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Always Hot привертає увагу з перших секунд. Для фону розробники використали яскраві язики полум’я, вдало поєднані з чорним та бордовим обрамленням.

Барабани займають майже половину всього простору екрану. Зверху над ними буквально горить вивіска з назвою геймплею. Знизу знаходяться кнопки управління та «кредитні панелі». А от справа можна побачити виграшні суми на кожен зі знаків.

Символи

В азартному геймплеї Always Hot класика прослідковується в усьому, навіть в іконках. Левова частка знаків – різні фрукти, проте тут також є золоті злитки, зірки та відомі сімки.

Ставки і виплати

Дізнавшись лише про п’ять фіксованих ліній оплати, можна відверто засмутитися. Але воно того не варте, оскільки фінансову ситуацію суттєво покращують 95% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Спіни тут платні – від 5 до 500 кредитів.

В Always Hot виграш залежить лише від двох факторів – комбінації, що випаде на барабанах, та початкової ціни запуску. Саме тому мінімально ігровий автомат дозволяє «підняти» 40 грн, тоді як максимально – 30 000 гривень.

Є у Always Hot і свої недоліки. Так, тут немає джекпота, бонусних раундів та символів.

Інші ігрові автомати